STYPENDIUM

FUNDACJI AUDEMUS AUDIRE

         W 2022 roku po raz czwarty zapraszamy do udziału w programie stypendialnym skierowanym do młodzieży dotkniętej zaburzeniami lub/i chorobami psychicznymi. W trzech kategoriach przyznamy roczne stypendia finansowe dzięki, którym młodzi artyści będą mogli rozwijać swoje pasje i talenty.

ZGŁOŚ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W STYPENDIUM

FUNDACJI AUDEMUS AUDIRE W 2022 ROKU

TEGOROCZNY TEMAT TO: S A M O T N O Ś Ć

Formularz zgłoszeniowy możesz również pobrać w wersji papierowej klikając w ten link: Pobierz formularz w wersji pdf.

 

Dane kontaktowe:

Adres: ul. Geodetów 45 lok 14; Józefosław; 05-509 Piaseczno

Telefon: +48 577 32 32 37

E-mail: stypendium@audemusaudire.pl

 

Formularz zgłoszeniowy

Wymagane zgody

13 + 3 =

LAUREACI STYPENDIUM FUNDACJI AUDEMUS AUDIRE W 2022 ROKU

LITERATURA

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

MALARSTWO

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

RZEŹBA

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Wyniki konkursu stypendialnego

Fundacji Audemus Audire W 2022 ROKU

LITERATURA:

  1. Pola 
  2. Natalia 
  3. Aleksandra

  

MALARSTWO:

  1. Alicja
  2. Anita
  3. Joanna 

 

RZEŹBA:

  1. Monika
  2. brak danych
  3. Paulina

 

I miejsce – 900 zł

II miejsce – 600 zł

III miejsce – 300 zł

 

 

LAUREACI STYPENDIUM FUNDACJI AUDEMUS AUDIRE W 2021 ROKU

PROZA

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

POEZJA

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

MALARSTWO

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

RZEŹBA

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

RZEŹBA

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Wyniki konkursu stypendialnego

Fundacji Audemus Audire W 2021 ROKU

Proza:

  1. Aleksandra Mróz
  2. Natalia Gola
  3. Julia Klimkiewicz

Wyróżnienia: Aleksander Krawczyk, Kate Krywko Doganay,

 

Poezja:

  1. Aleksander Milas
  2. Anna Latanowicz
  3. Teodor Liśkiewicz

Wyróżnienia: Maria Bykowska, Bartosz Cholbort,   Natalia Lubrzyńska, Aleksandra Łopatowska, Lena Małecka, Dorota Pliszkiewicz, Hanna Rodzik, Zofia Stelmaszyk, Karolina Stojek, Julia Szkoda, Angelika Toton, Łukasz Wach,

 

Malarstwo:

  1. Malwina Kobuszewska
  2. Julia Karolina Rychlińska
  3. Artur Sosnowski

 Wyróżnienie: Dorota Chudzik, Nikola Ostolska, Sebastian Pacura, Zofia Rogala, Joanna Rzewnicka, Katarzyna Szczepkow,

 

Rzeźba:

  1. Pola Pogorzelska
  2. Julia Kąsowska

 

I miejsce – 1800 zł

II miejsce – 1200 zł

III miejsce – 600 zł

Wyróżnienie – 100 zł

 

 

LAUREACI STYPENDIUM FUNDACJI AUDEMUS AUDIRE W 2020 ROKU

PROZA

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

POEZJA

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

MALARSTWO

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

RZEŹBA

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Kliknij na pracę, aby powiększyć podgląd.

Wyniki konkursu stypendialnego

Fundacji Audemus Audire W 2020 ROKU.

Literatura – z uwagi na dużą ilość zgłoszeń Komisja Stypendialna wystosowała wniosek do Zarządu
Fundacji o możliwość podziału Literatury na prozę i poezję. W związku z przychyleniem się do tej
prośby Komisja wyłoniła następujących laureatów:

Proza:
1. Natalia Gola
2. Karol Anderman
3. Adrian Półchłopek

Wyróżnienia: Justyna Modzelewska, Kinga Haber

Poezja:
1. Julia Szkoda
2. Katarzyna Witkowska
3. Bartosz Osiadacz

Wyróżnienia: Zuzanna Kłak, Hanna Nowacka, Paulina Perzanowska,

Malarstwo:
1. Malwina Kobuszewska
2. Łucja Frelek
3. Alicja Jaczyńska

Wyróżnienie: Kinga Haber, Jagna Głodkowska

Rzeźba:
1. Jagna Głodkowska
2. Estera Sotomska

Nagrody według klasyfikacji zajętych miejsc:

I miejsce – 1800 zł
II miejsce – 1200 zł
III miejsce – 600 zł
Wyróżnienie – 200 zł