Zbiórka dla Janka Sawickiego – Zbieramy na C-Eye

przez Fundacja Audemus Audire

  • 26 250,00 

    Cel finansowania
  • 24,00 

    Pozyskane fundusze
  • 287

    Dni do zakończenia
Zebrano :
0.09%
Minimum amount is zł1 Maksymalna kwota tozł10000
Wola Piasecka, lubelskie, Polska

Fundacja Audemus Audire

1 Kampanie | 0 Ulubione zbiórki

See full bio.

Moja historia

Encefalopatia poniedotlenieniowa, kurczowe porażenie czterokończynowe, padaczka

Jedna chwila, jeden moment… i całe dotychczasowe życie się zmienia.
Janek.. zawsze pogodny, uśmiechnięty. Janek… zdrowy, z głową pełną pomysłów. Janek… ciekawy świata. 26 marca 2013 roku straciliśmy naszego jedynego synka. Od tego czasu codziennie z uporem, zaciętością, wytrwale, walczymy by go odzyskać. Jan Sawicki

Nigdy nie poznaliśmy przyczyny zapaści naszego syna. W szpitalu przeprowadzono wszystkie badania – nie znaleziono żadnej wady, żadnej nieprawidłowości, niczego co mogło doprowadzić Jasia do śpiączki. Długotrwałe niedotlenienie mózgu zakończyło etap zwykłego, szczęśliwego życia naszej rodziny. Pomimo otwartych oczu Janek śpi, a jego świat zawęził się do łóżka w pokoju.

Jan Sawicki

Wiele miesięcy spędziliśmy z Jankiem w Budziku ucząc się wszystkiego o śpiączce.  Całodobowa opieka nad dzieckiem, walka z przykurczami, batalia o usprawnienie jego metabolizmu, o poprawienie natlenienia organizmu, niekończąca się rehabilitacja… I natrętna, powracająca myśl: jak nawiązać z synem kontakt, co zrobić, jak dotrzeć do śpiącego mózgu?

Jan Sawicki

I znaleźliśmy sposób – zakup C-Eye ! Cyber Oko to narzędzie do komunikowania się z osobami w stanie minimalnej świadomości, całkowicie porażonymi, które mogą poruszać ledwie okiem. Pierwsze testy współpracy Jasia z Systemem C-Eye dały rezultaty. To nadzieja, szansa i jedyna furtka, przez którą Janek choćby w ubogim zakresie, będzie mógł komunikować się ze światem zewnętrznym. Dzięki temu sprzętowi będziemy dostrzegać potrzeby, zachcianki i nastrój naszego synka. C-Eye wykorzystamy do żmudnych ćwiczeń w ramach rehabilitacji neurologicznej i damy naszemu dziecku namiastkę normalnego życia.

Niestety koszt tego urządzenia znacznie przekracza nasze możliwości…

Będziemy wdzięczni za każdy, nawet najmniejszy dar serca, który przybliży nasze dziecko do pełniejszego, bardziej świadomego przeżywania każdego dnia. Tak bardzo chcemy by do naszego synka przyszło szczęście- tylko tyle i aż tyle. Pomóżcie nam…

Rodzice Janka

Nazwa Wpłacona kwota Data
Anonimowy 1,00  February 25, 2019
Anonimowy 1,00  February 25, 2019
Anonimowy 1,00  February 25, 2019
Anonimowy 20,00  February 22, 2019
Anonimowy 1,00  February 22, 2019

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Zbiórka dla Janka Sawickiego – Zbieramy na C-Eye”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *